Webinar: „Motywacja pracowników nie działa! Jak zarządzać zespołem w czasach zmiany?”

Wielu menedżerów poszukuje „złotego grala”, aby dowiedzieć się jak najlepiej motywować swoich pracowników. Przez ostatnie dziesiątki lat niestety nadal nie udało im się znaleźć rozwiązania. Po prostu motywacja pracowników nie działa! Co w takim razie ja jako przywódca, lider, menedżer mogę zrobić, aby moi ludzie chcieli pracować i byli coraz bardziej efektywni. Temat jest bardzo złożony, dlatego też podczas webinaru przybliżymy Tobie, jakie działania możesz podjąć, aby maksymalnie wykorzystać potencjał swoich pracowników. Pokażemy błędy jakie mimo wieloletniego doświadczenia w prowadzeniu firmy, zarządzaniu ludźmi nadal popełniamy. Jeśli chcesz wiedzieć więcej musisz być z nami !

Program

1. Przywódca, lider czy zarządca? Która z ról wspiera w budowania najlepszych zespołów pracowniczych?
  2. Jak pracownicy reagują w czasach zmiany - różne reakcje = różne podejście do zarządzania
  3. Jak i czy zadbać o motywacje pracownika w „trudnych czasach” — na co zwrócić uwagę, aby utrzymać ich efektywność
  4. Błędy w zarządzaniu zespołami — na co uważać i czego unikać?
  5. Nieefektywność komunikacji w organizacjach — czyli ile roboczogodzin tracą nasi pracownicy z powodu błędów w komunikacji?
  6. Jak można wykorzystać potencjał pracownika?

Zapisy

Link do zapisów: https://livewebinar.com/169-456-095. Webinar odbędzie się w godzinach: .