Spotkanie: „Znaczenie Regionalnej Drogi Racibórz — Pszczyna dla rozwoju Miasta Rybnika” — ODWOŁANE

Aktualizacja

Ze względów bezpieczeństwa, aby ograniczyć ryzyko infekcji wirusem SARS­‑CoV­‑2, podjęliśmy decyzję o zmianie terminu spotkania. O nowym terminie będziemy Państwa informować.

Przepraszamy za zmianę oraz liczymy na zrozumienie.

Poniżej oryginalna treść zaproszenia.

Izba Przemysłowo­‑Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego zaprasza Państwa na spotkanie z Panem Piotrem Kuczerą, Prezydentem Miasta Rybnika. Tematem spotkania będzie „Znaczenie Regionalnej Drogi Racibórz — Pszczyna dla rozwoju Miasta Rybnika”.

Spotkanie odbędzie się w dniu na Kampusie w Auli (Sali Konferencyjnej) w Budynku C przy ul. Rudzkiej 13 w Rybniku.

Po spotkaniu będzie możliwość kojarzenia firm poprzez wymianę oferty gospodarczej między uczestnikami spotkania oraz poczęstunek.

BNP Paribas. Bank zmieniającego się świata Partnerem spotkania jest BNP Paribas. Będą mieli Państwo możliwość zapoznania się z ofertą Banku.

Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia :

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu.