Szkolenie: „Nowy JPK_VAT z deklaracją” — ODWOŁANE

Aktualizacja

Ze względów bezpieczeństwa, aby ograniczyć ryzyko infekcji wirusem SARS­‑CoV­‑2, podjęliśmy decyzję o zmianie terminu szkolenia. O nowym terminie będziemy Państwa informować.

Przepraszamy za zmianę oraz liczymy na zrozumienie.

Poniżej oryginalna treść zaproszenia.

Izba Przemysłowo­‑Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego we współpracy z Naczelnikiem Urzędu Skarbowego w Rybniku organizuje bezpłatne szkolenie na temat „Nowego JPK_VAT z deklaracją”.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Izby Przemysłowo­‑Handlowej Rybnickiego Okręgu Przemysłowego, Rynek 12 w Rybniku, w dniu i potrwa ok. 2 godzin.

Szkolenie poprowadzą pracownicy Urzędu Skarbowego w Rybniku. Po szkoleniu odbędzie się dyskusja oraz poczęstunek kawowy.

Zgłoszenie udziału prosimy potwierdzić tylko w formie elektronicznej: biuro@izbaph.rybnik.pl do dnia Decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy Państwa do udziału w szkoleniu.