Spotkanie: „Jak pozyskać 80 % dofinansowania do szkoleń dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw?”

Dzisiejszy rynek rozwija się bardzo dynamicznie. Każdy przedsiębiorca chce mieć wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy spełniają najwyższe wymagania klientów, a co pozwala firmie stać się bardziej konkurencyjną na rynku.

Chcemy Państwa zaprosić na spotkanie z Panem Tomaszem Madejskim, właścicielem firmy NXT, która zatrudnia ekspertów odpowiedzialnych za merytoryczne przygotowanie szkoleń, dokumentacji i rozliczeń projektów z dofinansowaniem unijnym.

Firma NXT projektuje konkretne szkolenia, wypełnia niezbędną dokumentację aplikacyjną, pomaga w uzyskaniu i rozliczeniu dofinasowania. Firma wsparła już ponad 600 firm i przeszkoliła ponad 2000 pracowników w ciągu tego roku. Ma doświadczenie w organizacji szkoleń dla: spawaczy, operatorów CNC, budowlańców, kosmetyczek, fryzjerów, handlowców, restauratorów, kelnerów, księgowych, kadrowych, serwisantów, pracowników telemarketingu, marketerów itp.

Dowiesz się:

1. Dla kogo przeznaczone jest wsparcie na szkolenia?
  2. Zasady współpracy z Operatorami środków europejskich.
  3. Jak należy się przygotować do złożenia wniosku?
  4. Jak wygląda proces aplikowania i podpisanie umowy oraz rozliczenie wniosku.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Izby Przemysłowo­‑Handlowej Rybnickiego Okręgu Przemysłowego (Rynek 12, Rybnik), w dniu w godzinach od do .

Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla Członków Izby, decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenie udziału prosimy potwierdzić tylko w formie elektronicznej: biuro@izbaph.rybnik.pl do dnia

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy Państwa do udziału w spotkaniu.

IPHROP / Grzegorz Szymaszek