Szkolenie informacyjne: zatrudnianie cudzoziemców

Izba Przemysłowo­‑Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego we współpracy z Kancelarią Porwisz i Partnerzy zaprasza do udziału w szkoleniu informacyjnym dla przedsiębiorców, którego celem jest omówienie zagadnień zatrudniania cudzoziemców.

Problemy praktyczne zatrudniania cudzoziemców na przykładzie pracowników z Ukrainy

Na szkoleniu uzyskają Państwo informacje nt.:

• podstaw prawnych przebywania cudzoziemców na terenie RP,
  • swobody przepływu pracowników według prawa UE,
  • zwolnień z obowiązku posiadania zezwolenia,
  • procedury administracyjnej związanej ze składaniem oświadczenia,
  • przebiegu, zmian i przedłużenia składania oświadczeń do Urzędu Pracy.

Szkolenie poprowadzi Pan Mateusz Bartosz — Adwokat w Kancelarii Porwisz i Partnerzy. Pan Mateusz Bartosz jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Został wpisany na listę adwokatów od roku 2017. Zajmował się bieżącą obsługą spółek handlowych, a także obsługą transakcji handlowych, procesów przejęcia, łączenia i przekształcania spółek, transakcji M&A. Ponadto, posiada szerokie doświadczenie z zakresu postępowań sądowych oraz problematyki nieruchomościami.

Dla uczestników przygotowano poczęstunek kawowy oraz materiały informacyjne.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Izby Przemysłowo­‑Handlowej Rybnickiego Okręgu Przemysłowego, Rynek 12 w Rybniku, w dniu w godzinach od do .

Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla Członków Izby, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenie udziału prosimy potwierdzić do dnia tylko w formie elektronicznej: biuro@izbaph.rybnik.pl.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy Państwa do udziału w spotkaniu.

Druga część szkolenia —

Zapraszamy do udziału w drugiej części spotkania.

IPHROP / Grzegorz Szymaszek