Brunch Biznesowy

Izba Przemysłowo­‑Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego serdecznie zaprasza Państwa na Brunch Biznesowy”, który odbędzie się w godz. od do Mini Browarze, Rybnik­‑Boguszowice, ul. Jastrzębska 8c (naprzeciw basenu).

Tematy, które będziemy omawiać:

• „Jak media społecznościowe mogą pomóc Ci w Twoim Biznesie” — Pani Magdalena Daniłoś i Pan Bartłomiej Daniłoś, właściciele OFFON Agency, eksperci z zakresu marketingu w mediach społecznościowych, którzy specjalizują się również w komunikacji wideo. Trenerzy, szkoleniowcy, wykładowcy i opiekunowie merytoryczni studiów podyplomowych „Marketing Internetowy” na AGH, wprowadzą Państwa w świat mediów społecznościowych.
  • Natomiast temat pt. „Wisienka w stylizacji” przedstawi Pan Andrzej Żylak, Konsul Honorowy Republiki Chorwacji, Prezes Zarządu Izby Przemysłowo­‑Handlowej Rybnickiego Okręgu Przemysłowego.

Zapraszamy Państwa na pyszne żeberko i golonko serwowane w Mini Browarze. Odpłatność za Brunch wynosi 25  — płatne w dniu spotkania. Zgłoszenie udziału do prosimy potwierdzić tylko w formie elektronicznej: biuro@izbaph.rybnik.pl.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy Państwa do udziału w Brunchu.

IPHROP / Grzegorz Szymaszek