Śniadanie Biznesowe

Izba Przemysłowo­‑Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego serdecznie zaprasza Państwa do udziału w otwartym „Śniadaniu Biznesowym”, które odbędzie się w godz. od do Mini Browarze, Rybnik­‑Boguszowice, ul. Jastrzębska 8c (naprzeciw basenu).

Tematy, które będziemy omawiać to:

• „Kopciuch czy pompa ciepła wspierana przez fotowoltaikę” — Pan Norbert Gamoń, Właściciel Firmy Polcab, Pan Zdzisław Kuczma z Rybnickiego Alarmu Smogowego oraz przedstawiciele Firmy K&K Kapica­‑Karpiak Technika Grzewcza i Sanitarna zaprezentują na przykładzie Firmy Polcab: jak to działa, ile kosztuje, czy warto i czy można uzyskać dofinansowanie;
  • Pan Krzysztof Urbańczyk z Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego „Adiacent” omówi temat: „Użytkowanie wieczyste gruntów po zmianie przepisów”;
  • natomiast temat pt. „Czy zima może być pastelowa” przedstawi Pan Andrzej Żylak, Konsul Honorowy Republiki Chorwacji, Prezes Zarządu Izby Przemysłowo­‑Handlowej Rybnickiego Okręgu Przemysłowego.

Odpłatność za Śniadanie wynosi 20  — płatne w dniu spotkania. Zgłoszenie udziału do , prosimy potwierdzić tylko w formie elektronicznej: biuro@izbaph.rybnik.pl.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy Państwa do udziału w Śniadaniu.

IPHROP / Jacek Szymaszek