Śniadanie Biznesowe 13 marzec 2018 r.

Izba Przemysłowo­‑Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego serdecznie zaprasza Państwa do udziału w otwartym „Śniadaniu Biznesowym”, które odbędzie się w dniu do w „Rezydencji pod Wiatrakiem” w Rybniku — Popielowie, ul. Konarskiego 48a.

Na Śniadaniu przedstawimy Państwu następujące tematy:

• „Uchwała Antysmogowa dla Województwa Śląskiego” — Pan Zdzisław Kuczma, Rybnicki Alarm Smogowy;
  • „The Goodman — człowiek dobry w życiu i biznesie” — Pan Damian Grzegorzyca, Współwłaściciel Firmy „Antidotum” z Rybnika;

Nadal kontynuujemy cykl pt. „Nie mam co na siebie włożyć”, prowadzony przez Pana Andrzeja Żylaka, Konsula Honorowego Republiki Chorwacji, Prezesa Zarządu Izby Przemysłowo­‑Handlowej Rybnickiego Okręgu Przemysłowego.

Odpłatność za śniadanie wynosi 25  — płatne w dniu spotkania. Zgłoszenie udziału do prosimy potwierdzić tylko w formie elektronicznej: biuro@izbaph.rybnik.pl.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy Państwa do udziału w Śniadaniu.

IPHROP / Katarzyna Gilner