Śniadanie Biznesowe 13 luty 2018 r.

Izba Przemysłowo­‑Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego serdecznie zaprasza Państwa do udziału w otwartym „Śniadaniu Biznesowym”, które odbędzie się w dniu do w „Rezydencji pod Wiatrakiem” w Rybniku — Popielowie, ul. Konarskiego 48a.

Na Śniadaniu przedstawimy Państwu następujące tematy:

• „Krajowy Fundusz Szkoleniowy wsparciem dla pracodawców planujących inwestycje w potencjał kadrowy firmy” — Pan Grzegorz Gołąbek, Kierownik Działu Szkoleń i Programów z Urzędu Pracy w Rybniku;
  • „Przemysł 4.0” — ogólnoświatowy trend, który wykorzystuje Internet do personifikacji produktów i zdobycia nowych klientów — Pan dr inż. Marek Rojczyk, Instytut Techniki Cieplnej Politechniki Śląskiej.

Nadal kontynuujemy cykl pt. „Nie mam co na siebie włożyć”, prowadzony przez Pana Andrzeja Żylaka, Konsula Honorowego Republiki Chorwacji, Prezesa Zarządu Izby Przemysłowo­‑Handlowej Rybnickiego Okręgu Przemysłowego.

Odpłatność za śniadanie wynosi 25  — płatne w dniu spotkania. Zgłoszenie udziału do prosimy potwierdzić tylko w formie elektronicznej: biuro@izbaph.rybnik.pl.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy Państwa do udziału w Śniadaniu.