Śniadanie Biznesowe — grudzień 2017

Izba Przemysłowo-Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego serdecznie zaprasza Prezesów - Dyrektorów - Właścicieli firm członkowskich do udziału w „Mikołajkowym Śniadaniu Biznesowym

Na śniadaniu przedstawimy Państwu następujące tematy:

• Możliwość skorzystania z dofinansowania szkoleń w ramach projektu z Unii Eurpejskiej Baza Usług Rozwojowych - wsparcie przedsiębiorców i ich pracowników - Pan Wojciech Bauer.
  • Oferta firmy odzieżowej „BYTOM” przedstawi Pani Anna Rudlicka-Wrzeciono Właścicielka Firmy EXAN-TRADING.
  • Nadal kontynuujemy cykl pt. „Nie mam co na siebie włożyć” prowadzony przez Pana Andrzeja Żylaka Konsula Honorowego Republiki Chorwacji, Prezesa Zarządu Izby Przemysłowo­‑Handlowej Rybnickiego Okręgu Przemysłowego.

Śniadanie odbędzie się w dniu 5 grudnia 2017r. w godzinach 9.00 — 10.30 w „Rezydencji pod Wiatrakiem” w Rybniku — Popielowie, ul. Konarskiego 48a.

Zgłoszenie udziału do 1 grudnia 2017 r. do godziny 10.00, prosimy potwierdzić tylko w formie elektronicznej na adres e-mail: biuro@izbaph.rybnik.pl.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy Państwa do udziału w Śniadaniu.