VII Kongres MSP w Katowicach

Izba Przemysłowo­‑Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego jako organizacja wspierająca Kongres zaprasza na największe wydarzenie sektora MŚP w Europie w październiku w Katowicach.

Mała i średnia przedsiębiorczość to najważniejszy sektor polskiej gospodarki. To również główny temat Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. O możliwościach rozwoju i wyzwaniach jakie stoją przed przedsiębiorcami dyskutować będą najważniejsze osoby w Państwie, osobistości ze świata nauki, polityki i gospodarki oraz delegacje zagraniczne z kilkudziesięciu państw.

VII edycja tego wyjątkowego spotkania, organizowanego przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach, odbędzie się w dniach 18–20 października 2017 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Udział w kongresie jest BEZPŁATNY.

Szczegółowe informacje oraz link do rejestracji online zamieszczone są na stronie internetowej http://ekmsp.eu/.

Serdecznie zapraszamy!