Śniadanie Biznesowe — październik 2017

Celem spotkań jest wymiana doświadczeń i informacji związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Na śniadaniu przedstawimy Państwu temat pt. „Zacznie się tam, gdzie nikt nie patrzy” - Asset Guard® na straży majątku..

Informacje trudne i arcyważne przedstawi Pan Tomasz Rus, który posiada czternastoletnie doświadczenie na rynku finansowym. Opowie o tym, o czym bankowcy, doradcy finansowi nigdy nie wspominają swoim Klientom. Udzieli wstępnych informacji na temat zabezpieczenia majątku przed nadchodzącymi wydarzeniami. Pokaże najwyższy standard usługi nadzoru nad majątkiem dostępny dla Klientów w Polsce.

Wśród uczestników śniadania Firma Asset Guard rozlosuje atrakcyjne nagrody:
1. Voucher wartości 300 zł do wykorzystania w sieci Wittchen.
2. Voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w sieci Apart.
3. Voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w sieci Bytom.
4. Nagroda niespodzianka dla każdego z uczestników naszego spotkania

Na śniadaniu wystąpi również Pan Ryszard Krause z Firmy Sharelock, który opowie na czym polega i co zyskuje przedsiębiorca dzięki pracy Business Concierge.

Nadal kontynuujemy cykl pt. „Nie mam co na siebie włożyć” prowadzony przez Pana Andrzeja Żylaka Konsula Honorowego Republiki Chorwacji, Prezesa Zarządu Izby Przemysłowo-Handlowej Rybnickiego Okręgu Przemysłowego.

Śniadanie odbędzie się w dniu 3 października 2017r. w godzinach 9.00 - 10.30 w „Rezydencji pod Wiatrakiem” w Rybniku - Popielowie, ul. Konarskiego 48a.

Zgłoszenie udziału do 29 września 2017r. do godziny 10.00, prosimy potwierdzić tylko w formie elektronicznej na adres e-mail: biuro@izbaph.rybnik.pl .

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy Państwa do udziału w spotkaniu.