Program Regionalny Województwa Śląskiego — wrzesień 2017

Izba Przemysłowo-Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego we współpracy ze Śląskim Centrum Przedsiębiorczości w Chorzowie zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym dla przedsiębiorców, którego celem jest przedstawienie możliwości wsparcia dla firm w ramach Unii Europejskiej za wdrażanie których odpowiada Śląskie Centrum Przedsiębiorczości.

Gościem spotkania będzie Pani Adriana Witkowska-Konieczny Kierownik Wydziału Informacji i Promocji Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości w Chorzowie.

Po spotkaniu odbędzie się dyskusja oraz poczęstunek kawowy.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Izby Przemysłowo-Handlowej Rybnickiego Okręgu Przemysłowego, Rynek 12 w Rybniku, w dniu 21 września 2017r. o godzinie 10.00.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla Członków Izby, decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy Państwa do udziału w spotkaniu.

IPHROP / Jacek Szymaszek