Śniadanie Biznesowe — czerwiec 2017

Izba Przemysłowo­‑Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego serdecznie zaprasza Członków Izby na kolejne organizowane comiesięcznie spotkania Prezesów, Dyrektorów, Właścicieli firm członkowskich w formie „Śniadania Biznesowego”

Celem spotkań jest wymiana doświadczeń i informacji związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Na śniadaniu przedstawimy Państwu temat pt.Możliwości pozyskania środków finansowych na rozwój pracowników firm Województwa Śląskiego”. Temat omówi Pan Roman Kraczla, Prezes Zarządu SMG/KRC HR, który jest trenerem z ponad 20­‑letnim doświadczeniem i specjalistą w zakresie metodologii szkoleń i psychologii biznesu.

Nadal również kontynuujemy cykl pt.Nie mam co na siebie włożyć” prowadzony przez Pana Andrzeja Żylaka Konsula Honorowego Republiki Chorwacji, Prezesa Zarządu Izby Przemysłowo­‑Handlowej Rybnickiego Okręgu Przemysłowego.

Śniadanie odbędzie się w dniu 6 czerwca 2017 r. w godzinach 9:00 — 10:30 w „Rezydencji pod Wiatrakiem” w Rybniku — Popielowie, ul. Konarskiego 48a.

Zgłoszenie udziału do 2 czerwca 2017 r. do godziny 10:00, prosimy potwierdzić tylko w formie elektronicznej na adres e‐mail: biuro@izbaph.rybnik.pl.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy Państwa do udziału w spotkaniu.

IPHROP / Jacek Szymaszek