Śniadanie biznesowe — maj 2017

Na śniadaniu odbędzie się prezentacja pt. „Nie musisz kupować Mercedesa, żeby nim jeździć – wynajem długoterminowy” oraz nadal kontynuujemy cykl pt. „Nie mam co na siebie włożyć” prowadzony przez Pana Andrzeja Żylaka Konsula Honorowego Republiki Chorwacji, Prezesa Zarządu Izby Przemysłowo-Handlowej Rybnickiego Okręgu Przemysłowego.

Śniadanie odbędzie się w dniu 9 maja 2017r. w godzinach 9.00 - 10.30 w Salonie Mercedesa-Benz, Inter-Car w Rybniku-Świerklanach, ul. Żorska 39.

Zgłoszenie udziału do 5 maja 2017r. do godziny 10.00, prosimy potwierdzić tylko w formie elektronicznej na adres e-mail: biuro@izbaph.rybnik.pl .

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy Państwa do udziału w spotkaniu.

IPHROP / Jacek Szymaszek