Śniadanie Biznesowe — marzec 2017

W dniu 4 kwietnia 2017 odbyło się kolejne „Śniadanie Biznesowe”

Celem spotkań jest wymiana doświadczeń i informacji związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Spotkania są platformą wymiany poglądów i dobrych praktyk, które zostały już zastosowane przez przedsiębiorców i mogą być pomocne koleżankom i kolegom przy rozwiązywaniu problemów związanych z przepisami w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Gościem Śniadania był Pan Grzegorz Gołąbek - Kierownik Działu Szkoleń i Programów Urzędu Pracy w Rybniku, który omówił temat pt. „Krajowy Fundusz Szkoleniowy wsparciem dla pracodawców planujących inwestycje w potencjał kadrowy firmy”.

Projekt ustawy antysmogowej omówił Pan Janusz Bednorz - Dyrektor Handlowy Termospec Sp. z o.o.

W trakcie Śniadania głos zabrał Senator Wojciech Piecha.

Cykl „Nie mam co na siebie włożyć” tradycyjnie prowadził Konsul Honorowy Republiki Chorwacji, Prezes Zarządu Izby Przemysłowo-Handlowej w Rybniku Pan Andrzej Żylak.

IPHROP / Archiwum