Akademia e‑marketingu — październik 2015

W imieniu Agencji Interaktywnej ClearSense oraz Izby Przemysłowo­‑Handlowej Rybnickiego Okręgu Przemysłowego zapraszamy na bezpłatne szkolenie z zagadnień e‑marketingu.

Celem Akademii e‑marketingu ClearSense jest wspieranie rozwoju branży MŚP. W czasie jednodniowego szkolenia, jego uczestnicy uzyskają niezbędną wiedzę z zakresu e‑marketingu, aktualnych trendów oraz zasad budowania strategii obecności firmy w sieci oraz jak w pełni wykorzystać potencjał wyszukiwarki Google, z której wszyscy korzystamy. Uczestnicy dowiedzą się, jak skutecznie prowadzić działania promocyjne w internecie i dlaczego warto mierzyć ich efekty. Więcej informacji na stronie projektu akademiaclearsense.pl.

Podstawowe informacje:

Akademia e‑Marketingu ClearSense
Termin:
Czas trwania: 10:00 — 14:30
Miejsce: Hotel Spa Laskowo, 47‑430 Jankowice (Rudzkie), ul. Raciborska 62
www.laskowo.pl

Zgłoszenia prosmy przesyłać do korzystając z formularza rejestracyjnego na stronie Akademii: akademiaclearsense.pl.

Warsztatowy charakter spotkania, omawiane liczne przykłady oraz możliwość indywidualnej rozmowy ze specjalistami sprawiają, że to bardzo wartościowe szkolenie. Akademia będzie również doskonałą okazją do nawiązania nowych lokalnych relacji biznesowych.

Szkolenia będą prowadzone przez doświadczonych trenerów oraz specjalistów Agencji Interaktywnej ClearSense posiadających wiedzę, umiejętności praktyczne i bogate doświadczenie w tematyce e‑marketingu. Każdy uczestnik spotkania otrzyma materiały szkoleniowe oraz certyfikat Akademii ClearSense.

Zapraszamy serdecznie.

• Rejestracja Uczestników Akademii
  • Start Konferencji
  • Planuj strategię marketingową — analizuj potrzeby firmy, scharakteryzuj grupę docelową
  • Wybierz z dostępnych na rynku mediów
  • Jestem w Google — optymalizuj serwis internetowy
  • Czas na kawę (15 min)
  • Jak pozyskiwać ruch na stronę?
  • Buduj wizerunek w sieci
  • Poznaj siłę Social Media