Fundusze Europejskie 2014–2020 — 2015.05.22

Izba Przemysłowo­‑Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego we współpracy z Bankiem Zachodnim WBK oraz firmą NEXUM zapraszają do udziału w spotkaniu informacyjnym Fundusze Europejskie na lata 2014–2020.

Spotkanie odbędzie się w formie śniadania biznesowego, a celem spotkania jest przestawienie możliwości wsparcia dla sektora mikro, małych i średnich firm w ramach funduszy europejskich na lata 2014–2020.

W ramach spotkania ekspert z NEXUM Sp.o.o. — firmy konsultingowej wspierającej przedsiębiorców w skutecznym pozyskiwaniu dotacji unijnych, zaprezentują program dotacji europejskich oraz szczegółowe wytyczne w zakresie realizacji projektów współfinansowanych ze środków unijnych, natomiast doradcy Banku Zachodniego WBK przedstawią możliwości finansowania małych i średnich przedsiębiorstw przy współudziale funduszy unijnych. Po części oficjalnej spotkania do Państwa dyspozycji pozostaną zarówno specjaliści Spółki NEXUM, jak i Banku Zachodniego WBK.

Spotkanie odbędzie się w Rezydencji „Pod Wiatrakiem”, (44‑274) Rybnik­‑Popielów, ul. Konarskiego 48a w dniu .

Zgłoszenie udziału prosimy potwierdzić w formie elektronicznej bądź telefonicznej: patrycja.zdziarska@bzwbk.pl, 510 028 438 do dnia .

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy Państwa do udziału w spotkaniu.