Szkolenie: „Skuteczny lider” — 2015.03.26

Izba Przemysłowo­‑Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego serdecznie zaprasza na szkolenie „Skuteczny lider, czyli jak zacząć zmieniać Twoich pracowników w zespół przynoszący większe zyski”.

Szkolenie odbędzie się w sali konferencyjnej Izby w dniu , a poprowadzi je Pani Barbara Szpakowska — ekonomista, coach, właścicielka Centrum Coachingu. Szkolenie rozpocznie się o godzinie , a zakończenie planowane jest na godzinę .

Opłata za szkolenie wynosi 50  + VAT, cena obejmuje materiały szkoleniowe oraz poczęstunek kawowy. Członkowie Izby otrzymują 10 % rabatu.

Zgłoszenia udziału w szkoleniu przyjmujemy do poprzez fax, e‑mail, pocztą tradycyjną lub bezpośrednio w siedzibie Izby. Opłatę za szkolenie prosimy wpłacać na konto GETIN NOBLE BANK S.A. o. Rybnik 03 1560 0013 2367 0288 6534 0001.

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu.

• Formularz zgłoszeniowy: PDF DOC

1. Twój zespół nie pracuje tak, jakbyś tego oczekiwał?
  2. Czasem zadajesz sobie pytanie „Czy to ze mną jest coś nie tak, czy moi ludzie są nie tacy jak trzeba”?
  3. Ciągle brakuje Ci czasu na działania, których nikt poza Tobą nie może wykonać?

Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś „tak”, to szkolenie jest dla ciebie!

W czasie spotkania:

• Sprawdzisz jakie kompetencje lidera nie są Ci obce, a które warto rozwinąć, by lepiej zarządzać zespołem.
  • Poznasz swój naturalny styl kierowania ludźmi i inne efektywne sposoby zarządzania pracownikami, których warto się nauczyć.
  • Dowiesz się co, oprócz pieniędzy, motywuje Twoich pracowników.
  • Ruszysz z miejsca — skorzystasz z inspiracji, motywacji i zaplanujesz następne kroki do podjęcia w kierunku wyjścia z obecnej sytuacji.