Szkolenie: „Zmiany w ustawach podatkowych na rok 2015” — 2015.01.28

Izba Przemysłowo­‑Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego serdecznie zaprasza na szkolenie „Zmiany w ustawach podatkowych na rok 2015”.

Szkolenie odbędzie się w sali konferencyjnej Izby w dniu , a poprowadzi je Pani mgr Krystyna Gamoń — Doradca Podatkowy i Pan Mariusz Gałuszka z Kancelarii Podatkowej ROWINGA. Szkolenie rozpocznie się o godzinie , a zakończenie planowane jest na godzinę .

Opłata za szkolenie wynosi 250  + VAT, cena obejmuje materiały szkoleniowe, poczęstunek kawowy oraz certyfikat. Członkowie Izby otrzymują 10 % rabatu.

Zgłoszenia udziału w szkoleniu przyjmujemy do poprzez fax, e‑mail, pocztą tradycyjną lub bezpośrednio w siedzibie Izby. Opłatę za szkolenie prosimy wpłacać na konto GETIN NOBLE BANK S.A. o. Rybnik 03 1560 0013 2367 0288 6534 0001.

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu.

• Formularz zgłoszeniowy: PDF DOC

Program szkolenia

• Zmiany ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, ustawy o podatku dochodowym osób fizycznych oraz niektórych innych ustaw z  (Dz.U. z 2014 r. poz. 1478)
    • Zmiany dotyczące UPDOPUPDOF