XX Jubileuszowa Giełda Budownictwa i Wyposażenia DOM — zapraszamy wystawców

Z przykrością informujemy, że z powodu zbyt małej liczby podmiotów, które zgłosiły się do udziału w Giełdzie DOM, Organizatorzy Giełdy podjęli decyzję o nieorganizowaniu Giełdy Budownictwa i Wyposażenia DOM w tym roku.

Giełda DOM to największa impreza targowa w południowo­‑zachodniej części Województwa Śląskiego. Dlatego też tym bardziej miło jest nam zaprosić Państwa do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu.

Oczywiście nie ma targów bez wystawców i to właśnie dzięki Państwa udziałowi Giełda Dom jest organizowana po raz dwudziesty.

Giełda DOM daje niepowtarzalną okazję aby zaprezentować swoje produkty — materiały budowlane, pokrycia dachowe, technikę grzewczą i sanitarną, wyposażenie wnętrz i ogrodów — szerokiej rzeszy osób odwiedzających imprezę. Giełda DOM to także idealne miejsce do wprowadzenia na rynek i wypromowania nowych produktów i usług.

Celem i zarazem misją Giełdy jest promocja najnowszych rozwiązań z zakresu budownictwa oraz stworzenie inwestorom możliwości poznania firm działających na naszym terenie, ich potencjału, stosowanych technologii, materiałów, a wystawcom zaprezentowania swoich przedsiębiorstw. Targi umożliwiają bezpośrednie spotkanie sprzedawcy z klientem, co umożliwi nawiązanie współpracy i zwiększenie sprzedaży.

Giełda cieszy się ogromnym powodzeniem i uznaniem zarówno wystawców jak i odwiedzających.

Organizatorami Giełdy są Izba Przemysłowo­‑Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego oraz Urząd Miasta w Rybniku, a patronat medialny objęli Dziennik Zachodni, Radio 90 oraz portal internetowy rybnik.com.pl.

Przewidujemy również liczne imprezy towarzyszące jak i atrakcje między innymi prelekcje i pokazy oraz konkursy dla wystawców, bankiet, nagrody dla odwiedzających, itp.

Szanowni Państwo,
jesteśmy przekonani, że uczestników poprzednich Giełd nie musimy zachęcać do udziału w imprezie, bowiem znają korzyści, jakie im one przyniosły.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkie firmy do udziału w Giełdzie DOM.

Jednocześnie informujemy, że o uzyskanej powierzchni wystawienniczej decyduje kolejność zgłoszeń. Oferujemy również Państwu atrakcyjny system rabatowy.

Zapytania o możliwość wynajęcia stoiska należy kierować do organizatora imprezy — Izby Przemysłowo­‑Handlowej Rybnickiego Okręgu Przemysłowego.

• Karta informacyjna: PDF
  • Regulamin: PDF