Szkolenie: „Od sfrustrowanego szefa do skutecznego lidera” — 2015.01.22

Izba Przemysłowo­‑Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego serdecznie zaprasza na szkolenie „Od sfrustrowanego szefa do skutecznego lidera”. Czyli jak zacząć zmieniać twoich pracowników w zespół przynoszący większe zyski.

Szkolenie odbędzie się w sali konferencyjnej Izby w dniu , a poprowadzi je Pani Barbara Szpakowska — ekonomista, coach, właścicielka Centrum Coachingu. Szkolenie rozpocznie się o godzinie , a zakończenie planowane jest na godzinę .

Opłata za szkolenie wynosi 150  + VAT, cena obejmuje materiały szkoleniowe oraz poczęstunek kawowy. Członkowie Izby otrzymują 10 % rabatu.

Zgłoszenia udziału w szkoleniu przyjmujemy do poprzez fax, e‑mail, pocztą tradycyjną lub bezpośrednio w siedzibie Izby. Opłatę za szkolenie prosimy wpłacać na konto GETIN NOBLE BANK S.A. o. Rybnik 03 1560 0013 2367 0288 6534 0001.

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu.

• Formularz zgłoszeniowy: PDF DOC

Program szkolenia

• Sprawdzisz jakie kompetencje lidera nie są Ci obce, a które warto rozwinąć, by lepiej zarządzać zespołem.
  • Poznasz swój naturalny styl kierowania ludźmi i inne efektywne sposoby zarządzania pracownikami, których warto się nauczyć.
  • Dowiesz się co, oprócz pieniędzy, motywuje Twoich pracowników.
  • Ruszysz z miejsca — skorzystasz z inspiracji, motywacji i zaplanujesz następne kroki do podjęcia w kierunku wyjścia z obecnej sytuacji.