IV Kongres MŚP w Katowicach

Izba Przemysłowo­‑Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego jako organizacja wspierająca Kongres zaprasza na największe wydarzenie sektora MŚP w Europie we wrześniu w Katowicach.

Mała i średnia przedsiębiorczość to najważniejszy sektor polskiej gospodarki. To również główny temat Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. O możliwościach rozwoju i wyzwaniach jakie stoją przed przedsiębiorcami dyskutować będą najważniejsze osoby w Państwie, osobistości ze świata nauki, polityki i gospodarki oraz delegacje zagraniczne z kilkudziesięciu Państw. IV edycja tego wyjątkowego spotkania, organizowanego przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach, odbędzie się w dniach w Katowicach.

Poprzednie edycje zgromadziły liczne grono przedstawicieli świata biznesu, nauki, polityki i środowisk gospodarczych, którzy dyskutowali o szansach i barierach stojących przed mikro, małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Zeszłoroczny Kongres przyciągnął ponad 2500 uczestników.

Wydarzenie to jest już na stałe zapisane w tradycji europejskich wydarzeń gospodarczych. W ciągu czterech dni Kongresu zaplanowano kilkadziesiąt sesji panelowych oraz szereg warsztatów i spotkań, w których udział wezmą eksperci z kraju i zagranicy.

Współorganizatorem jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Krajowa Izba Gospodarcza oraz Ministerstwo Gospodarki.

Udział w kongresie jest bezpłatny.

Rejestracji online można dokonać na stronie internetowej www.kongresmsp.eu, gdzie znajdują się również szczegółowe informacje dotyczące przedsięwzięcia.

Honorowy patronat Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego.
Pod patronatem José Manuela Barroso, Przewodniczącego Komisji Europejskiej.
Pod honorowym patronatem Parlamentu Europejskiego.

Serdecznie zapraszamy!