Czarny Diament 2014 — XVI edycja

Izba Przemysłowo­‑Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego zaprasza Państwa do udziału w XVI edycji konkursu Czarny Diament ® 2014.

Szanowni Państwo,
nieprzerwanie od 16 lat Izba prowadzi konkurs „Czarny Diament” dla przedsiębiorców, instytucji i osób fizycznych. Nagroda „Czarny Diament” jest formą uhonorowania przedsiębiorstw za osiągnięcia gospodarcze, technologiczne, w ochronie środowiska, przeciwdziałaniu bezrobociu, wspieraniu inicjatyw społecznych i współpracy z samorządem terytorialnym oraz osób i instytucji szczególnie zasłużonych dla regionu. Ideą przyświecającą twórcom nagrody była i jest chęć promocji nie tylko firm działających w regionie, lecz również samego regionu, który jest jednym z trzech subregionów Województwa Śląskiego.

O patronat nad nagrodą zwróciliśmy się do Ministra Gospodarki, a patronat medialny tradycyjnie objęli Telewizja Polska S.A. Oddział Katowice, Dziennik Zachodni, Nowy Przemysł, Miesięcznik Gospodarczy Europerspektywy, Polskie Radio Katowice SA, Radio 90 oraz portal internetowy rybnik.com.pl.

Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się w dniu w Rybniku, w Teatrze Ziemi Rybnickiej. Wnioski o przyznanie nagrody rozpatruje Kapituła składająca się z prezydentów, starostów, burmistrzów i uznanych autorytetów życia gospodarczego i publicznego oraz przedstawicieli Laureatów Nagrody „Czarny Diament”.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Dokumenty na edycję w roku 2014: